magmax.pl

Roleta zewnętrzna nadokienna.
Rolety ze skrzynką PCV do zespolenia z oknem.
Jeśli jesteśmy na etapie wymiany okien w pomieszczeniu i mamy zamiar zabezpieczyć je roletami zewnętrznymi to polecamy Państwu rolety aluminiowe w skrznkach PCV (k=1,1), które montujemy do okien, przed ich osadzeniem w otworze okiennym.
Roleta zewnętrzna naścienna, na mur.
Rolety zewnętrzne na mur montujemy wówczas gdy mamy już osadzone okna i chcemy zabezpieczyć otwory okienne lub drzwiowe przed ingerencją z zewnątrz.
Zamknięte rolety tłumią hałas, a perforacja profili umożliwia tonowanie nasłonecznienia w pomieszczeniu oraz przewietrzanie tychże pomieszczeń przy zamkniętych roletach.


Roleta zewnętrzna podtynkowa
Rolety tego typu są energio-oszczędne. Specjalny rodzaj montażu ogranicza utratę ciepła. Dzięki zastosowaniu elementów podtynkowych montowanych przed oknem, do pomieszczenia nie przenika zimno, jak w przypadku konwencjonalnych skrzynek. Ten system rolet z chroni nie tylko przed zimnem ale i upałem, hałasem niepożądanymi spojrzeniami.

Na etapie budowy lub modernizacji obiektu stosujemy roletę zewnętrzną z nośnikiem tynku. Skrzynka rolety jest mocowana na zewnątrz we wnęce muru nad otworem okiennym.

Roleta zewnętrzna nadprogowa (RKS)

Rolety typu RKS mają zastosowanie głównie w nowo budowanych budynkach. Można wtedy umieścić skrzynkę roletową w nadprożu okna. Wpływa to korzystnie na poziom estetyki elewacji jak i samego budynku
Skrzynki w tym systemie wykonane są z reguły ze styropianu lub płyty paździerzowej.
W systemie tym stosuje się wąskie prowadnice - pojedyncze "uproszczone"' Zalecamy stosowanie mocniejszego profilu w wysokości 52-55 mm

 


Gwarancja
Obejmuje zarówno sama roletę jak i montaż.Wynosi 24 miesiące od daty montażu.
Montaż
Odbywa się w dogodnym dla Państwa terminie.Nasza ekipa jest wyspecjalizowana oraz posiada wieloletnie doświadczenie.
Chcesz wiedzieć więcej ?

Napisz do Nas

lub zadzwoń:  600 60 90 60
 
 

 

 
Wspierane przez Hosting o12.pl